15-21 september LAKSHMI SADHANA Adila Puhkekeskuses

Erakordne võimalus osaleda autentsel sadhanal ehk vaimses praktikas traditsioonilise parema käe tantra meistri, Guruji Maharaj, juhendamisel. 

Guruji Maharaj on kundalini ja tantra meister. Ta on praktiseerinud sadhanat kõikide erinevate manifesteerimise aspektidega tantristlikus traditsioonis, mis on seotud 64 tantraga (10 Maha Vidhyas, Durga erinevad aspektid, 64 Bhairava't, 64 Yogini't, Siva't, Vishnu't, Brahma't, jne.). Oma avatud olemise ning hea huumorimeelega juhendab ta isetult inimesi nende enesearengu teel.

Seitsme päevane tantristlik Lakshmi Sadhana retriit meie oma kodumaal on tõeline kiirtee vaimsel teekonnal.

Tegemist on parema käe tantraga, mis ei kaasa seksuaalset tegevust. Peamiste praktikatena kasutatakse mantrat (loits), meditatsiooni, yagnat ehk tuletseremooniat, yantrat ehk püha geomeetriat ja yantra joonistamist kehale pühade ürtide segul põhineva eliksiiriga.

Paljude võimalike valikute seast soovib Guruji pakkuda meile võimalust praktiseerida Lakshmi tantrat, et praegusel Kali-juga ajastul leida külluse energiast kantuna oma vaimse vabanemise tee. 

Jumalanna Lakshmi energia mõjutab meid nii füüsilisel kui materjaalsel tasandil. Lakshmi on tuntud kui üks paljudest Shakti ehk jumalanna väljendusvormidest, kes pakub meile universiaalset küllust, materjaalset rikkust, heaolu, õnne, valgustavaid teadmisi, imelisi sünkroonsuseid ja vaimset vabanemist. Hoides sidet selle energiaga toimub loomine pingutuseta, et saaksime oma vaimselt teekonnal kulgeda kerguses.

Guruji Maharaj sadhana on väga kõrge ja unikaalne tantra teekond. Klassikalises tantras loetakse mitteseksuaalset tantat pigem edasijõudnute praktikaks, kus töö toimub peentasandil.


Soovijatel on võimalus kohtuda Gurujiga personaalselt ning küsida intiimseid küsimusi isikliku arengu kohta vaimsel teel või abi mõne väljakutsuva teemaga elus (tervis, töö, lapsed).

Rohkem infot Guruji kohta www.shivohamtantra.com

Osalemiseks saada sooviavaldus koos paari lausega, miks sa soovid sellel retriidil osaleda hedi@acto.ee, lisa võib küsida telefonil 566 499 65.

Sündmus on inglise keeles, kui vajad eesti keelde tõlget, siis anna sellest osalemissoovis teada ja loome võimalused. 

Osalustasu sisaldab:

·       Majutust kuule ööl

·       Taimetoitu kolm korda päevas

·       Juhendatud praktikaid ja meditatsioone

·       Lakshmi yantra ehitamist- joonistame ja külvame mulla sisse seemnetega püha geomeetria

·       Tuletseremooniaid kolmel kuni viiel päeval sõltuvalt grupi energiast

·       Yantra joonistamist kehale pühade ürtide segul põhineva eliksiiriga

·       Satsangeid ehk vaimsele pürgimusele suunatud vestlusringe Gurujiga

·       Privaatset kohtumist Gurujiga


Energiavahetus:

Kuni 1. juuni 2019 varajase registreerija hind: 1350 eur (võimalus tasuda osade kaupa kui esimene tagastamatu osamakse 400 eur tehtud hiljemalt 01.06)

Tavahind: 1500 eur 

Täiendavalt saab igaüks meist teha Gujujile kanaldamise eest annetuse vastavalt oma võimalustele ja sisetundele sadhana lõpus toimuval tseremoonial.

Retriit toimub Raplamaal Adila Puhkekeskuses www.adila.ee